Reference

Nejnovější dokončené projekty

 • Sjezdové a běžecké lyže Fischer

  Sjezdové a běžecké lyže Fischer [odkaz vede mimo tento web]

  Adresa: http://www.fischer-ski.cz

  Prezentace výhradního dovozce sportovních potřeb značky Fischer - firmy SF České Budějovice, spolupráce již od roku 2001. Za dobu své existence stránky procházejí vždy čas od času větším či menším redesignem dle aktuálních potřeb, naposledy na konci léta 2017.

 • ZŠ a MŠ Kladno, Jiráskova 457

  ZŠ a MŠ Kladno, Jiráskova 457 [odkaz vede mimo tento web]

  Adresa: http://www.zsmsjiraskova.cz

  Nové webové stránky ZŠ Jiráskova v Kladně nahradily původní, již zastaralý školní web. Od srpna 2017 stránky běží na nejnovější verzi redakčního systému Weblík. Stránky jsou responsivní.

  Grafický design: Otakar Korolus

 • AnotacePreklad.cz

  AnotacePreklad.cz [odkaz vede mimo tento web]

  Adresa: http://www.anotacepreklad.cz

  Originální a hravý web paní Mgr. Bc. Jany Bláhové s nabídkou překladu anotací bakalářských a diplomových prací do angličtiny. Responzivní stránky s kabátkem střiženým grafikem Otou Korolusem.

 • Jazyková škola Petra Brajinová

  Jazyková škola Petra Brajinová [odkaz vede mimo tento web]

  Adresa: http://www.petrabrajinova.cz

  Redesign již zastaralých stránek jazykové školy měl za cíl nabídnout potřebné informace v modernější a atraktivnější podobě, dostupné i z tabletů a mobilních telefonů. Rozšířili jsme ho rovněž o online přihlášky do individuálních i skupinových jazykových kurzů.

 • Hovawart klub České republiky

  Hovawart klub České republiky [odkaz vede mimo tento web]

  Adresa: http://www.hovawart.cz

  Redesign rozsáhlých stránek Hovawart klubu České republiky, které slaví letos desetileté výročí svého vzniku. V životě webu je to již úctyhodný věk, takže přišel čas modernizace. Stránky získaly moderní a responzivní podobu a kromě nových šablon i řadu drobných vylepšení. Migrace na nový vzhled proběhla rychle a hladce.

  K tomuto projektu mám velmi osobní vztah, neboť se mu věnuji již od jeho vzniku v roce 2007. V rodině máme již druhého hovawarta coby skutečného člena rodiny a jeho packa přiložená na klávesnici (výzva "už toho nech a radši drbej") vytvořila nejeden originální úsek kódu :-).

  Grafický design: Otakar Korolus

 • Penzion 68

  Penzion 68 [odkaz vede mimo tento web]

  Adresa: http://www.penzion68kladno.cz

  Nové stránky pro zrekonstruovaný penzion s restauraci na Kladně.

  Pohodlná správa jídelního a nápojového lístku i denních nabídek v redakčním systému, včetně exportu do PDF formátu k vytištění. Stránky jsou responzivní.

  Grafický design: Otakar Korolus

 • Talary.cz

  Talary.cz [odkaz vede mimo tento web]

  Adresa: http://www.talary.cz

  Kompletní redesign již nevyhovujícího staršího webu paní Olgy Fialové, která ve své dílně v Roztokách u Prahy šije již od roku 1994 taláry a promoční čepice a provozuje půjčovnu talárů pro studenty i akademiky. Včetně formuláře pro online prodej a rezervaci talárů v půjčovně. Responzivní design.

  Grafický design: Otakar Korolus


Starší reference

Pro podrobnější informace klikněte na název projektu.

Weby psů a chovatelských stanic

Redakční systém Oskar - web pro vašeho psa nebo chovatelskou stanici

Weby, vytvořené a spravované pomocí redakčního systému Oskar, určeného majitelům a chovatelům psů, kterým umožňuje pohodlnou správu jejich webů vlastními silami.

Weby škol

Všechny tyto weby mají administrační systém, připravený přímo pro potřeby škol, který umožňuje jednoduchým způsobem přidávat a upravovat informace a fotografie. Pro podrobnější informace klikněte na název projektu.

Podporuji svou prací

Tyto projekty jsem vytvořila či se na nich podílím zdarma. Pro podrobnější informace klikněte na název projektu.

Ukončené projekty

Starší stránky, které jsou z různých důvodů již mimo provoz.


Nejnovější reference