Ceník

Cena každého webového projektu se odvíjí od náročnosti jeho zpracování. Proto je nejprve nutno zjistit konkrétní požadavky a potřeby klienta a teprve pak je možno připravit přesnou kalkulaci.

Hodinová sazba

Hodinová sazba: 600 Kč/hod. - účtováno je každých započatých 15 minut práce.

Cestovné - Praha: 500 Kč

Nejsem plátcem DPH.


Orientační představu o předpokládané ceně stránek si můžete udělat z následujícího přehledu. Ve všech cenových hladinách se počítá s redakčním systémem pro snadnou aktualizaci stránek vlastními silami. Redakční systém má česky psanou nápovědu, v případě zájmu je možné (nikoliv nutné) individuální zaškolení do jeho obsluhy. V ceně není započítána cena grafického návrhu. Ten pro Vás zajistím v ceně od 6 000 Kč. Cena za grafický návrh a webové stránky je jednorázová.

Webové stránky malého rozsahu

Cena od: 20 000 Kč

Rychlost zpracování: cca 1 měsíc

Příklady z mých referencí:

Webové stránky středního rozsahu

Rychlost zpracování: 3 měsíce a více

Cena od: 35 000 Kč

Příklady z mých referencí:

Webové stránky velkého rozsahu

Rychlost zpracování: 4 měsíce a více

Cena od: 80 000 Kč

Příklady z mých referencí:

Webový systém

Projekt velkého rozsahu s řadou speciálních funkcí, vytvořených na míru potřeb zadavatele. Nutná je důkladná analýza a naplánování celého projektu, doba zpracování v řádu měsíců.

Cena od: 150 000 Kč

Příklady z mých referencí:

Webové stránky pro školy

Ceník webových stránek pro školy naleznete na stránkách RS Weblík.

Pravidelné náklady na provoz stránek

Pro provozování webu potřebujete doménu (zjednodušeně "adresu stránek") a webhosting (prostor na webovém serveru, kde jsou stránky umístěny). Za doménu a webhosting je nutno webhostingové firmě platit průběžně, obvykle na období jednoho roku. Doporučuji Český hosting, který je mnou dlouhodobě vyzkoušený a osvědčil se jako velmi spolehlivý.